Hakkımızda

Değerli Halkımız;

Günümüz dünyasında duvarlar bir bir yıkılırken, üretim biçimleri kökten değişirken, bilgi çağıyla birlikte zenginliğe ulaşmak çok kolay hale gelirken, enerji kaynakları değişip, rotalar yeniden belirlenirken, ideolojiler eriyip, geleneksel felsefeler yavaş yavaş terk edilirken, dünya tek bir devlete doğru evrim geçirirken, dünya hiç yaşamadığı kadar çok hızlı bir değişim yaşarken, yeniden yapılanan dünya içinde var olmayı hayal edip, dünyanın akışına seyirci kalmadan, yeni fikirler üreterek zor da olsa bu hayatın içinde yerimizi alma mecburiyetindeyiz.
Ergaz 27.08.1978 de faaliyete başlayan, bugün itibariyle 738 ortağıyla, SPK ya tabi, halka açık bir şirkettir. Kurulduğu günden beri kar dağıtan, işçi şirketlerine örnek gösterilen, oluşturduğu marka gücüyle, dinamikleriyle ve alt yapısıyla büyümeğe müsait, Türkiye nin ilk 500 büyük kuruluşu içinde yoluna devam eden dev bir kuruluştur.

Faaliyete geçtiği günden beri şirket yönetiminde istikrara katkı sağlayan tüm çalışanlara ve ortaklara teşekkürü borç biliyoruz. Bizler Ergaz olarak Türkiye halkına hizmet etmenin bir ayrıcalık olduğunun bilincindeyiz.

Biz mevcut kadrolarımızla Türkiye ekonomisine katkı sağlamak, ortaklarımıza tatminkâr kar vermek üzere çıktığımız bu yolda, insana, çevreye ve toplumsal değerlere saygılı, hizmet ve çözüm odaklı, teknolojiyi kullanan ilkelere imza atan bir şirket olduğumuzun bilincindeyiz. Gelecek kuşaklara ve Türkiye halkına, maviyle dost, yeşil ile barışık temiz bir Türkiye bırakmayı amaç edindik.

37 yıldır LPG depolama ve işletmesi konusunda önemli bir tecrübe ve bilgi birikimine sahibiz. Elde ettiğimiz bu tecrübeyi Türkiye ekonomisine katkı sağlamak ve Ergaz ın başka sektörlerde faaliyet göstermesi için bir avantaj olduğunu belirtmek istiyoruz. Bluepet dağıtım şirketinin kuruluşunu gerçekleştiren Ergaz, LPG satışlarını, özellikle otogaz satışlarında ciddi çalışmalar yapmayı amaçlamaktadır.
Yeni oluşturduğumuz web sitemizle Ergaz ve Bluepet hizmetlerine; daha kolay ulaşmanız, LPG ve Akaryakıt sektöründeki gelişmeleri daha yakinen takip etmeniz ve şirketimizle ilgili kapsamlı bilgiler elde etmeniz amaçlanmıştır.

Dünyadaki yaşanan krizlere rağmen Türkiye istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Türkiye Ekonomisine, siyasi istikrara ve Türk Halkına duyduğumuz güven Bluepet Akaryakıt Şirketimizin kurulmasında esas teşkil etmiştir. Bir milli marka daha Türkiye’ye kazandırmak amacıyla, çıktığımız bu yolda kaliteli ürün ve hizmet karşılığında halkımızdan gerekli desteği bekliyoruz.

Tüm çalışanlarımızla halkımıza, bayilerimize ve ortaklarımıza hizmet etmekten kıvanç duyduğumuzu belirtiyor saygılar sunuyoruz.

Abubekir YAĞIZ
Genel Müdür